İstanbul Arçelik Servisi

İstanbul Arçelik Servisi için ankastre, küçük ev aletleri, buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın ve beyaz eşya cihazlarına hızlı servis hizmeti veriyoruz. Arıza gösteren ürünleriniz için iletişim bölümünden bize ulaşın.

Beyaz eşya servis alanında kurumsal olan servisimiz, İstanbul genelinde hizmet vermektedir. Serviste değişimi yapılan yedek parça bir sene garantilidir. Garantisi devam eden bitmemiş ürünlere hizmet vermiyoruz. Özel Teknik Servis olarak hizmet vermekteyiz. Hizmet verilen yerler arasında Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece ve Esenler ilçesi bulunmaktadır. Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Küçükçekmece, Şişli, Sultangazi ve Zeytinburnu ilçesi hizmet verdiğimiz yerler arasındadır.

İstanbul Arçelik Teknik Servis

İstanbul Arçelik Teknik Servis kapsamında çamaşır makinesi, buzdolabı, küçük ev aletleri, ankastre, fırın, bulaşık makinesi, elektrik süpürgesi ve derin dondurucu cihazlarına tamir, bakım, onarım ve servis hizmeti sunuyoruz. İstanbul Arçelik Servisi için iletişim bölümünden bize ulaşın.

İstanbul Arçelik Servisi Teknik Servis Telefon Numarası

İstanbul Arçelik Servisi Teknik Servis Telefon Numarası 0212 540 40 36 ara hızlı servis çağır. Servisimiz, sizlere bir telefon kadar yakın.

İstanbul Arçelik Servisi