Başakşehir Arçelik Servisi

Başakşehir Arçelik Servisi için ankastre, küçük ev aletleri, buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın ve beyaz eşya cihazlarına hızlı servis hizmeti veriyoruz. Profesyonel olan ekibimiz uzman teknisyenlerle müşterilerine destek vermektedir.

Beyaz eşya servis alanında kurumsal olan servisimiz, İstanbul Başakşehir genelinde hizmet vermektedir. Serviste değişimi yapılan yedek parça bir sene garantilidir. Garantisi devam eden bitmemiş ürünlere hizmet vermiyoruz. Özel Teknik Servis olarak hizmet vermekteyiz. Hizmet verilen yerler arasında Altınşehir Mahallesi, Bahçeşehir 1. Kısım, Bahçeşehir 2. Kısım, Başak, Başakşehir, Güvercintepe, İkitelli Osb, Kayabaşı, Şahintepe, Şamlar ve Ziya Gökalp Mahallesi bulunmaktadır.

İstanbul Başakşehir Arçelik Servis

İstanbul Başakşehir Arçelik Servis kapsamında çamaşır makinesi, buzdolabı, küçük ev aletleri, ankastre, fırın, bulaşık makinesi, elektrik süpürgesi ve derin dondurucu cihazlarına tamir, bakım, onarım ve servis hizmeti sunuyoruz. Başakşehir Arçelik Servisi için iletişim bölümünden bize ulaşın.

Başakşehir Arçelik Servisi Teknik Servis Telefon Numarası

Başakşehir Arçelik Servisi Teknik Servis Telefon Numarası 0212 540 40 36 ara hızlı servis çağır. Servisimiz, sizlere bir telefon kadar yakın.

Başakşehir Arçelik Servisi